Okyanus Kolejleri'nde öğrencileri derslere ve doğru davranış kurallarını benimsemeye teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Örnek Öğrenci" uygulamaları devam ediyor.
Öğrenciler; çalışkanlık, nazik olmak, yardımseverlik, anlayışlı olmak, dürüstlük, alçak gönüllü olmak, kişisel gelişim, çözüm odaklı olmak, sorumluluk, saygılı olmak, takım ruhu, adil olmak gibi kriterler göre, bir ay boyunca aldıkları olumlu davranış kartları ile öğretmenleri tarafından değerlendiriliyor. Kademe ve sınıf düzeylerinde en fazla olumlu davranış kartı alanlar Ayın Örnek Öğrencileri seçiliyor.
Fatih Okyanus Koleji "Ocak-Şubat Ayı Örnek Öğrencileri"
İLKOKUL KADEMESİ:
ORTAOKUL KADEMESİ:
LİSE KADEMESİ:
Haber | Nil Baylar | |
Editör | Mehmet KAPAN | |
Fotoğraf | Hülya Kalyoncu | |
Tarih | 09 Mart 2015, Pazartesi 15:05 | |
Okunma | 3.618 defa okunmuş |
Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?